Новости 25 апреля 2017

АТОшник, що купив на передовій набої і прихопив залишки після бойових завдань додому, відбувся штрафом та виправними роботами

В Березнегуватському районі АТОшник, що привіз додому цілий арсенал зброї відбувся штафом та громадськими роботами. Відповідний вирок виніс Березнегуватський районний суд Миколаївської області у складі головуючого судді Орлової С.Ф., передає «Березнегувате.Інфо»

У період часу з 28 січня 2015 року по 08 квітня 2016 року обвинувачений, призваний за мобілізацією на підставі Указу Президента України «Про часткову мобілізацію», знаходячись в зоні проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей придбав у невстановленої особи без дозволу на право придбання 93 патрони калібру 5,45 мм, 17 патронів калібру 7,62 мм, 1 патрон 14,5 мм та 1 патрон -12,7 мм. Які в подальшому, після демобілізації, 8 квітня 2016 року, незаконно перевіз до місця свого проживання, де зберігав без передбаченого законом дозволу.

Обвинувачений свою вину у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч.1 ст.263 КК України визнав повністю, у вчиненому щиро розкаявся, суду показав, що у 2015 році був призваний під час мобілізації, та брав участь в районі проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей. Там йому було видано патрони до зброї для виконання бойових завдань, які при поверненні додому після демобілізації залишились в його речах, під час обшуку він добровільно видав їх працівникам поліції.

Суд виніс вирок визнати підсудного винуватим у скоєнні кримінального правопорушення передбаченого ч.1 ст.263 КК України та призначити покарання із застосуванням ст.69 КК України у виді 120 (ста двадцяти) годин громадських робіт. Стягнути з нього на користь держави витрати за проведення експертизи № 2342 в сумі — 1320 ( одна тисяча триста двадцять) грн. 60 коп.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое комментируемое

To Top