Новости 27 апреля 2017

Директор Березнегуватського центру зайнятості заявив про можливість online-співбесіди та проведення міні-ярмарок вакансій через Skype

У сучасних умовах ринку праці налагоджена співпраця органів влади та місцевого самоврядування, роботодавців, служби зайнятості та інших зацікавлених сторін соціального партнерства є важливим чинником у вирішенні нагальних проблем зайнятості, зокрема сільського населення.

«Необхідність такої співпраці зумовлена, перш за все, тим, що забезпечення роботою мешканців Березнегуватщини є частиною загальної справи, яка потребує комплексного підходу, спільних зусиль та підвищення рівня відповідальності за стан справ у цій сфері всіх сторін соціального діалогу»,- зазначив Дем»ян Делібалтов,  директор районного центру зайнятості під час робочої зустрічі з Березнегуватським селищним головою Володимиром Клеветенком.

    Директор центру зайнятості розповів про новітні технології, створений спеціальний канал у мережі YouToube, де можна переглянути відеовакансії та відеорезюме. Також, до уваги клієнтів служби зайнятості – online-співбесіди, проведення міні-ярмарок вакансій з використанням програм Skype. Наголосив, що такі форми роботи суттєво економлять час працівників кадрових служб для пошуку персоналу, а безробітним дозволяють в оптимальні терміни знайти свого працедавця.

    Крім того, в поточному році запроваджено в роботу новий сервіс «Електронна черга реєстрації безробітних», яка значно спростить та оптимізує комунікацію між шукачами роботи та центром зайнятості.

     На завершення зустрічі було висловлено сподівання на співпрацю та намічено ряд спільних дій щодо вирішення нагальних питань.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое комментируемое

To Top