Новости 12 мая 2017

У Березнегуватому відзначили День Перемоги [ФОТО]

 9 травня 2017 року з нагоди 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в смт Березнегувате проведено  урочисту ходу, мітинг та покладання  квітів до Меморіалу Слави за участю голови райдержадміністрації Дмитріва В.М., голови районної ради Богуш Р.О., селищного голови Клеветенка В.В., голови ветеранської організіції Роздорожнього В.Ю., ветеранів, учасників антитерористичної операції, представників організацій і установ, учнів загальноосвітніх шкіл, широкого кола громадськості та місцевої православної церкви.

           Настоятель Свято-Воскресенського храму протоієрей Михаїл відслужив поминальну панахиду за жертвами Другої світової війни та загиблими під час подій на сході України, молебень за мир та злагоду в Україні. Цього ж дня в районному будинку культури відбувся тематичний театралізований концерт самодіяльних артистів «Листи пам’яті».

     Після урочистих заходів ветерани мали нагоду поспілкуватися в неформальній обстановці, привітати один одного зі святом та пом’янути тих, кого вже нема поруч за традиційними «фронтовими». Масові народні гуляння та частування  відбувались в місцевому сквері.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое комментируемое

To Top