Главное 13 мая 2017

Над Березнегуватською сільрадою підняли прапори України та ЄС [ФОТО]

 11 травня 2017 року 0 12:00 в смт Березнегувате біля адмін будівлі Березнегуватської селищної ради відбулась церемонія урочистого підняття Державного Прапора України та Прапора Європейського Союзу з нагоди погодження безвізового режиму для короткотермінових поїздок для громадян України на території Європейських країн.               

       У заході взяли участь керівництво Березнегуватської райдержадміністрації, Березнегуватської селищної ради, представники громадських організацій, депутатського корпусу Березнегуватської районної ради, структурних підрозділів райдержадміністрації, учасники АТО, учнівська молодь.

                            Заступник голови райдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації  Цимбалиста Л.А. привітала присутніх з Днем Європи та подією яка наблизила скасування візових вимог для громадян України. В своєму привітанні Цимбалиста Л.А. процитувала звернення Президента України П.Порошенко : «Сьогодні саме ми, українці, захищаємо Європу від варварства, тиранії, тероризму, агресії, мілітаризму, які нависли над всім нашим континентом. Ми, українці, сьогодні на передовій захисту європейської цивілізації. Наша Революція Гідності – була революцією за Європу. Наша боротьба проти російської агресії – є боротьбою за Європу. Тому День Європи – це наше українське, історичне свято».

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое комментируемое

To Top