Главное 11 июня 2017

Дорога між Березнегуватим і Баштанкою поросла шовковицею та чагарниками, а ями розміром з автомобіль

Депутат Миколаївської облради Іван Кухта показав в якому стані нині знаходиться дорога між Березнегуватим і Баштанкою. Відповідні фото він розмістив на своїй сторінці у Фейсбуці:

«Ось у такому стані зараз знаходиться дорога між Березнегуватим та Баштанкою. Дорожнє покриття відсутнє, як таке. По обидві сторони все поросло дикою шовковицею, чагарником та акацією. Ями на деяких ділянках настільки великі, що автомобіль повністю уміщується в них. А ще далі дерева ростуть прямо посеред дороги», — пише депутат.

Кухта приїхав на місце, щоб на власні очі побачити, що тут до чого. Разом з ним були також представники райавтодору та управління автомобільних доріг:

«Одразу стає зрозуміло, чому мешканці Березнегуватого були вимушені підтримати ідею приєднання до госпітального округу з центром у Миколаєві – тому що сполучення із сусідньою Баштанкою наразі, м’яко кажучи, «ускладнене». Ніхто не ремонтував цю трасу більше 20 років. Можна багато дискутувати, чому так сталося, але факт залишається фактом. Тож будемо намагатися всіма силами виправити ситуацію та зробити гідний шлях сполучення між районними центрами».

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое комментируемое

To Top