Новости 15 июня 2017

У Березнегуватому заговорили про питання роботи пришкільних таборів та харчування дітей в оздоровчий період

08 червня 2017 року голова районної ради Богуш Р.О. провела виїзний прийом громадян на території Сергіївської сільської ради. Того ж дня з робочим візитом відвідала Федорівську та Калузьку сільські ради. 

До робочої поїздки долучилися заступник голови районної ради Поліщук М.В., представники виконавчого апарату районної ради Якушова Н.В. та Шиян О.В. Раїса Олексіївна виконала почесну місію та привітала з днем народження Сергіївського сільського голову Умрихіну Н.Г. Потім вирушили до Сергіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів, де ознайомилися з діючим пришкільним табором, під час спілкування з адміністрацією школи порушили питання щодо харчування дітей в оздоровчий період та організації виїзних екскурсій для вихованців табору, розширення присадибної ділянки та фруктового саду школи. Після чого побували в Сергіївському ДНЗ, сільському будинку культури, де разом з керівниками обговорили питання щодо подальшого функціонування та покращення роботи цих установ.

У Федорівці керівництво районної ради разом з сільським головою Доній О.М. ознайомилися з роботою пришкільного табору, відвідали місцевий дитячий садок, знову зупинилися на питанні харчування дітей, у Калузі разом з сільським головою Заковенко Л.В. обговорили питання щодо підготовки та проведення виїзного засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради на території Калузької сільської ради.

Під час робочої поїздки до сільських рад представники виконавчого апарату районної ради Якушова Н.В. та Шиян О.В. здійснили аналіз щодо ведення діловодства в органах місцевого самоврядування та надали необхідну практичну й методичну допомогу працівникам сільських рад з даного питання.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое комментируемое

To Top