Главное 19 апреля 2017

Депутати намагались достроково припинити повноваження голови Березнегуватської райради [ФОТО]

7 квітня 2017 року відбулася XVI позачергова сесія районної ради сьомого скликання. Порядок денний обговорювали майже годину, оскільки, на вимогу ініціативної депутатської групи, до якої входять В.В. Глиняний, М.Д. Ляшук, А.І.Худина, Г.Д. Рудчик, І.П.Скриль, В.О. Пересунько, Є.В. Трубніков, Т.П. Мальчикова і С.В. Бєлокопитов, було запропоновано  внести до порядку денного питання про дострокове припинення повноважень голови районної ради.

Спочатку заслухали звіт голови районної ради Р.О. Богуш про роботу районної ради та її органів. За результатами поіменного голосування депутати цей звіт прийняли до відома. Почали обговорення почутого: хтось емоційно, хтось взагалі тихенько спостерігав з байдужим обличчям. Треба віддати належне тим депутатам, які дотримувалися депутатської етики (є така вимога закону). В основному найбільше звучали теми децентралізації й опорної школи. Вислухали всіх, хто бажав виступити і зробили перерву. Щоправда, після перерви, в залі вже були не 24 народних обранці, а 23. Перш, ніж приступити до другого питання,  створили лічильну комісію, обрали голову і затвердили текст бюлетеню. Голосування було таємним, за екраном для проектора.

Результат волевиявлення — рішення не підтримано. На завершення сесії голова районної ради Р.О. Богуш, ще раз наголосила, що варто  облишити амбіції і об’єднатися, працювати на благо громади району, бо лише спільно можна досягти конструктивних результатів.

На цьому позачергова сесія завершила свою роботу.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое комментируемое

To Top